Tak ho ukaž...!

Nuže, oficiálně oznamujeme, že "Bublák" je venku!!

A že to teda byl porod... Musíme poděkovat tiskárně Mlok, že s námi měla trpělivost a dotáhla to do zdárného konce. Nelze než doporučit!

Tedy už od středy jste mohli v Brně čichat líbivou vůni čerstvě vydaného zinu, kterou jistě zdejší komiksoví nerdi zachytili, jenže ještě nevěděli, odkud vítr vane...

Tak teď už to vědí!

Číslo 1 má 50 černobílých stran na papíře tak lesklém, že jej nedoporučujeme číst řidičům, pilotům a lidem náchylným k epileptickým záchvatům!
Cena se vyšplhala na ne-příjemných 60 háků, ale když si to rozdělíte na půlku, tak vlastně za plátek dáte jen dvě třicítky! ;)

A to hlavní, kde že bude k dostání?
Mno, všude a zároveň nikde... Autorům již byly odeslány jejich "odměny" (do Ježucha nedojde určitě, ale k novému roku by možná, ale hodně možná, dojít mohlo...), ostatní nechť kontaktují BeeSeeho (Sekce "Kontakt") a domluví se, poštou zaslat problém nebude, ovšem je nutné počítat s pořádným přirážením, tedy ehm s přirážkou v podobě mýtného, tedy ehm poštovného...
K dostání možná bude též i u vašich pouličních dealerů tvrdých drog, u hajzl-báby Jiřiny H. na hlaváku v Brně a možná se domluvíme i se Standou, Jožkem, Pavlou a dalšími milými bezdomovci, kteří již mají letité zkušenosti s propagací Nového prostoru nejen v Praze.. Tak jako tak počítejte s pořádnější distribucí až začátkem nového roku!


Takže pohleďte na dílo zkázy, nebo si užijte představení Bubble-Gunu naživo ve videu, ze kterého jsme museli, kvůli jeho jinak eRkovému ratingu, vyjmout komentář a nahradit ho líbivou hudbou... Grimasy mistra Blaira naštěstí zůstaly zachovány!

Předváděčka
[VIDEO]

Přejeme příjemné počtení na záchodě, eskalátorech, v proti-atomovém krytu a později v ordinaci doktora Chocholouška...

No a někdy koncem ledna předpokládáme (ještě upřesníme) bude v Brně slez pod krycím názvem "Křest", kde budeme Bubble-Gun rozdávat ZADARMO! (tedy skoro zadarmo, 60kč je přeci za hubičku, kterou ostatně rádi předáme osobám něžného pohlaví osobně ;). Pokud se dostaví i někdo z autorů, budete mít jistě možnost podpisu, což se hodí v budoucnosti na Aukro, kde pak takový Bubble-Gun číslo 1 vyleze, vzhledem ke svému nákladu 100 kousků, k závratným částkám, za které si pak budete moci postavit barák!

Ano, Bubble-Gun je řešením vašich finančních potíží, též vašich náhlých střevních potíží (i když papír je to trochu "tužší"), dá se použít při troše snahy k zabalení salámu i jako pevná podložka pod mokré boty, když si nechcete ušpinit podlahu... No řekněte sami, má nějaký komiksový časopis tolik výhod?

A to už se vyplatí!

Spousta Bubble-Gunu---- OBECNÉ INFO ---
BubbleGun dává prostor začínajícím i "profláknutým" komiksovým autorům pro jejich dílka, kterým by tak hrozilo, že zůstanou bez povšimnutí viset pouze "imaginárně" v široké síti internetu nebo "tlít" v zaprášeném šuplíku někde na půdě. Nebojíme se publikovat věci "drsnějšího ražení", věci provokativní ani věci čistého "mainstreamu", tedy věci, od kterých by jiná média dala ihned ruce pryč... Prostě... "Razíme si cestu po svojem" :)


<Starší | tento článek | Novější>

Napsáno: 1. 3. 2008, 20:47 | Přečteno: 3444x | Kategorie: Bublák #01 | Napsal: admin |
TOE FACTORY | ICQ- | RSS | Šlape na miniRS | Styl LazyDays | Admin